Odszkodowanie za potrącenie pieszego – Polski Prawnik, Floryda

Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku spowodowanego przez potrącenie pieszego? 

W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat wypadków z udziałem pieszych na Florydzie i odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku spowodowanego przez potrącenie pieszego?

Według statystyk, Floryda od wielu lat notuje jedną z najwyższych w kraju liczbę wypadków z udziałem pieszych i w konsekwencji od lat plasuje się na pierwszych miejscach na liście najbardziej niebezpiecznych stanów dla pieszych w kraju. Aby pogorszyć sprawę, liczba wypadków z udziałem pieszych wzrosła w ostatnich latach ustanawiając nowy rekord. W ciągu ostatnich paru lat, doszło na Florydzie do ponad 10,000 wypadków z udziałem pieszych, w wyniku których zginęło ponad 1,000 osób, a kilka tysięcy zostało rannych. Zarówno kierowcy jak i piesi powinni zatem zachować szczególną uwagę na drogach Florydy i upewnić się, że mają zawsze wykupione dobre ubezpieczenie. Nigdy nie należy liczyć tylko na to, że sprawca wypadku będzie odpowiednio ubezpieczony.

Jeśli Ty, członek rodziny lub bliska Ci osoba została poszkodowana w wyniku wypadku z udziałem pieszych, nie wahaj się ze mną niezwłocznie skontaktować w sprawie pomocy w uzyskaniu odszkodowania. Jestem polskojęzycznym adwokatem na Florydzie i współpracuję z jednymi z największych i najbardziej doświadczonych kancelarii prawnych w Stanach Zjednoczonych, które mają dostęp do najbardziej wykwalifikowanych ekspertów w tej dziedzinie. Razem pomogliśmy naszym klientom uzyskać łącznie ponad 10 milionów dolarów odszkodowania za wypadki samochodowe i błędy medyczne. Jeżeli nie wygramy dla Ciebie odszkodowania – nie płacisz nam absolutnie nic. Żadna sprawa nie jest za duża ani za mała. Aby umówić się na bezpłatną konsultację w języku polskim zadzwoń pod numer 727-538-4171 lub wyślij wiadomość tekstową sms o treści “Wypadki” pod numer 813-786-3911

Aby zobaczyć więcej videos i podcastów z pytaniami i odpowiedziami na temat wypadków, odszkodowań za obrażenia ciała, odpowiedzialności producenta i sprzedawcy za produkt lub błędów w sztuce lekarskiej, kliknij tutaj.

Aby porozmawiać z polskojęzycznym prawnikiem w sprawie reprezentacji prawnej i możliwości uzyskania odszkodowania za wypadki, obrażenia ciała, odpowiedzialność producenta i sprzedawcy za produkt lub błąd w sztuce lekarskiej, 

zadzwoń pod numer 727-538-4171 

lub wyślij SMS o treści “Wypadki” na numer 813-786-3911

Polski Adwokat Agnieszka Piasecka obsługuje obsługuje całą Florydę, w tym: Clearwater, Tampa, St. Petersburg, New Port Richey, Orlando, Gainesville, Ocala, Jacksonville, Tallahassee, Pensacola, Panama City, Sarasota, Bradenton, North Port, Fort Myers, Pompano Beach, Fort Lauderdale, Miami, Florida.

*Niektóre sprawy mogą zostać referowane do innej kancelarii