Odszkodowanie za wypadek jetski – Polski Prawnik, Floryda

Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku z udziałem jetski? 

W tym video, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia ciała i cierpienie doznane w wyniku wypadku z udziałem jetski? 

Skutery wodne, zwane potocznie “jetski” są uważane za łodzie, więc ich operatorzy muszą przestrzegać wszystkich przepisów dotyczących sterowania łodzią na wodzie.

Wskazówki bezpiecznej jazdy dla operatorów jetski:

 • Przed prowadzeniem jetski, upewnij się że masz ukończony kurs bezpiecznego żeglarstwa.
 • Zawsze zakładaj prawidłowo dopasowaną kamizelkę ratunkową.
 • Nigdy nie prowadź jetski pod wpływem alkoholu.
 • Podczas jazdy skuterem wodnym z pasażerem zanim zaczniesz upewnij się, że pasażer jest przygotowany do startu.
 • Jako pasażer jetski prowadzonego przez inną osobę, upewnij się, że mocno się trzymasz. Poinformuj kierowcę, jeśli ślizgają Ci się ręce lub nie jesteś gotowy do drogi.
 • Nigdy nie uruchamiaj silnika bez zamocowania przewodu podłączonego do wyłącznika start/stop lub kluczyka do kamizelki ratunkowej lub nadgarstka. Jeśli spadniesz, maszyna automatycznie się zatrzyma.
 • Operator oraz każdy pasażer powinni mieć założone okulary ochronne oraz kamizelkę ratunkową, a w chłodniejsze dni – piankę ochronną.
 • Nigdy nie używaj skutera wodnego w wodzie o głębokości mniejszej niż 24 cale.
 • Zawsze zwracaj uwagę na złe warunki pogodowe.
 • Zawsze upewnij się, że osoba dorosła obserwuje Ciebie i/lub Twoje dziecko z brzegu.
 • Ręce, stopy, włosy i ubranie należy zawszke trzymać z dala od wlotu pompy.

Jeśli Ty, członek rodziny lub bliska Ci osoba została poszkodowana w wyniku wypadku na jetski, nie wahaj się ze mną niezwłocznie skontaktować w sprawie pomocy w uzyskaniu odszkodowania. Jestem polskojęzycznym adwokatem na Florydzie i współpracuję z jednymi z największych i najbardziej doświadczonych kancelarii prawnych w Stanach Zjednoczonych, które mają dostęp do najbardziej wykwalifikowanych ekspertów w tej dziedzinie. Razem pomogliśmy naszym klientom uzyskać łącznie ponad 10 milionów dolarów odszkodowania za wypadki i błędy medyczne. Jeżeli nie wygramy dla Ciebie odszkodowania – nie płacisz nam absolutnie nic.Żadna sprawa nie jest za duża ani za mała. Aby umówić się na bezpłatną konsultację w języku polskim  zadzwoń pod numer 727-538-4171 lub wyślij wiadomość tekstową sms o treści “Wypadki” pod numer 813-786-3911

Aby zobaczyć więcej videos i podcastów z pytaniami i odpowiedziami na temat wypadków, odszkodowań za obrażenia ciała, odpowiedzialności producenta i sprzedawcy za produkt lub błędów w sztuce lekarskiej, kliknij tutaj.

Aby porozmawiać z polskojęzycznym prawnikiem w sprawie reprezentacji prawnej i możliwości uzyskania odszkodowania za wypadki, obrażenia ciała, odpowiedzialność producenta i sprzedawcy za produkt lub błąd w sztuce lekarskiej, 

zadzwoń pod numer 727-538-4171 

lub wyślij SMS o treści “Wypadki” na numer 813-786-3911

Polski Adwokat Agnieszka Piasecka obsługuje obsługuje całą Florydę, w tym: Clearwater, Tampa, St. Petersburg, New Port Richey, Orlando, Gainesville, Ocala, Jacksonville, Tallahassee, Pensacola, Panama City, Sarasota, Bradenton, North Port, Fort Myers, Pompano Beach, Fort Lauderdale, Miami, Florida.

*Niektóre sprawy mogą zostać referowane do innej kancelarii